KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614502

nr 1361 4502

Stina Olausson

(1900-1996), Sverige

Oljemålning, "Ölandsstrand". Signerad. Olja på duk, 34x67 cm

Stina Olausson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1900, död 1996.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 november 2020
kl 20:53:17

23/11 15:03:24 1      Vinnande bud

Stina Olausson

Läs mer om Stina Olausson